Świąteczna moc prezentów w BKM nOvum!

Czas czytania: 5 minut

Magiczny czas Świąt i gorączka prezentów dotknęła również BKM nOvum!

Drodzy przyszli Rodzice, cud narodzin Waszej pociechy to wyjątkowy i niezwykły moment. Pragniemy podarować to, co bezcenne, czyli możliwość zabezpieczenia zdrowia Waszego Dziecka w przyszłości dzięki pobraniu krwi pępowinowej. Tylko teraz w okresie od 1.12.2020 do 31.12.2020 koszt zestawu do pobrania krwi pępowinowej wynosi 0zł!

Promocja dotyczy każdego pakietu na przechowywanie krwi pępowinowej lub łożyskowej w BKM nOvum. Dodatkowo opłata podstawowa zostaje rozłożona na dwie comiesięczne nieoprocentowane raty, umożliwiając Rodzicom elastyczny i wygodny system płatności. Prezent w postaci zabezpieczenia krwi pępowinowej podczas porodu możesz podarować Twojemu Dziecku tylko raz w życiu!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem oraz szczegółami dostępnych w naszej ofercie pakietów przechowywania komórek macierzystych z krwi pępowinowej oraz krwi łożyskowej. Opłata podstawowa obejmuje pobranie, badanie i preparatykę, zdeponowanie komórek oraz koszt  przechowywania depozytu w 1. roku! Pacjentów Przychodni nOvum zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji na temat oferty specjalnej.

  • Data wpisu: 1 grudnia 2020

Krok 1
Wybierz swój pakiet

Pakiety podstawowe

Oferta dodatkowa

Krok 2
Podaj swoje dane

Wstecz

Podsumowanie

  • Opłata wstępna: 0
  • Opłata podstawowa 0
  • Opłata roczna 0
Ciąża mnoga

Całkowity koszt

0

Pierwszy rok

0

Kolejne lata