Promocja walentynkowa ❤️Z miłości do Dziecka!

Czas czytania: 5 minut

Kochasz to nienarodzone maleństwo od pierwszych chwil! Poświęcasz całą uwagę, żeby jak najlepiej przygotować się na moment jego narodzin. Drżysz o jego zdrowie i chcesz, by było bezpieczne. Dzięki pobraniu krwi pępowinowej podczas narodzin Twojego Dziecka, możesz podarować to co bezcenne, możliwość zabezpieczenia zdrowia Twojej Pociechy w przyszłości!

Teraz koszt zestawu do pobrania krwi pępowinowej w obniżonej kwocie 350 zł! Opłata podstawowa z rabatem -30% podzielona na 10 comiesięcznych i nieoprocentowanych rat.

Dla Państwa wygody wszystkie formalności związane z podpisaniem umowy z BKM nOvum i przekazaniem zestawu możemy zrealizować w sposób zdalny.

Promocja obowiązuje od 10.02.2021 do 24.02.2021. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem oraz szczegółami dostępnych w naszej ofercie pakietów przechowywania komórek macierzystych z krwi pępowinowej oraz krwi łożyskowej.

Opłata podstawowa obejmuje pobranie, badanie i preparatykę, zdeponowanie komórek oraz koszt przechowywania depozytu w 1. roku!

Pacjentów Przychodni Lekarskiej nOvum zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji na temat oferty specjalnej.

Porozmawiaj z konsultantem 800 804 204

Zapraszamy!

  • Data wpisu: 10 lutego 2021

Krok 1
Wybierz swój pakiet

Pakiety podstawowe

Oferta dodatkowa

Krok 2
Podaj swoje dane

Wstecz

Podsumowanie

  • Opłata wstępna: 0
  • Opłata podstawowa 0
  • Opłata roczna 0
Ciąża mnoga

Całkowity koszt

0

Pierwszy rok

0

Kolejne lata