Twój Dzień! Twój Skarb! – promocja z okazji Dnia Kobiet

Czas czytania: 5 minut

Jesteś wyjątkową kobietą, która nosi pod sercem swój najdroższy Skarb. Każdego dnia myślisz o tym, jak będzie wyglądać Twoje Dziecko, jakim będzie człowiekiem i przede wszystkim czy będzie zdrowe. O bezpieczeństwo Twojej Pociechy w przyszłości możesz zadbać już teraz, pobierając krew pępowinową podczas porodu. Moment jej narodzin to jedyna szansa na zabezpieczenie bezcennego daru, jakim są komórki macierzyste z krwi pępowinowej.

Z okazji Dnia Kobiet koszt zestawu w BKM nOvum tylko za 1 zł! Opłata podstawowa z rabatem -10% podzielona na 10 comiesięcznych i nieoprocentowanych rat.  Skorzystaj z promocji w dniach 01.03.2021r. do 21.03.2021r.   


Dla Państwa wygody wszystkie formalności związane z podpisaniem umowy z BKM nOvum i przekazaniem zestawu możemy zrealizować w sposób zdalny.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem oraz szczegółami dostępnych w naszej ofercie pakietów przechowywania komórek macierzystych z krwi pępowinowej oraz krwi łożyskowej.

Opłata podstawowa obejmuje pobranie, badanie i preparatykę, zdeponowanie komórek oraz koszt przechowywania depozytu w 1. roku!


Pacjentów Przychodni nOvum zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji na temat oferty specjalnej.


Porozmawiaj z konsultantem +48 800 804 204


Zapraszamy!

  • Data wpisu: 1 marca 2021

Krok 1
Wybierz swój pakiet

Pakiety podstawowe

Oferta dodatkowa

Krok 2
Podaj swoje dane

Wstecz

Podsumowanie

  • Opłata wstępna: 0
  • Opłata podstawowa 0
  • Opłata roczna 0
Ciąża mnoga

Całkowity koszt

0

Pierwszy rok

0

Kolejne lata