PROMOCJA – Na powitanie – Twojego Maluszka! Wszystko wokół budzi się do życia!

Czas czytania: 5 minut

Drodzy Rodzice, niebawem powitacie na świecie Wasze Maleństwo. Nie zapomnijcie o podjęciu ważnej decyzji dot. zabezpieczenia krwi pępowinowej podczas narodzin Waszego Dziecka.

Chwila narodzin to jedyna szansa na zabezpieczenie bezcennego daru, jakim są komórki macierzyste z krwi pępowinowej.

Na powitanie proponujemy Państwu promocję! Opłata podstawowa taniej o 500 zł oraz podzielona na 10 comiesięcznych i nieoprocentowanych. Zapraszamy Rodziców do skorzystania z atrakcyjnego rabatu. Promocja obowiązuje w okresie od 29.03.2021 do 19.04.2021.

Samo pobranie krwi pępowinowej jest bezbolesne oraz bezpieczne dla mamy i noworodka, a komórki macierzyste pozwolą zabezpieczyć zdrowie i życie Twojego dziecka, a także członków rodziny na długie lata.

Porozmawiaj z konsultantem Banku Komórek Macierzystych nOvum nt. możliwości bankowania krwi pępowinowej. Konsultant wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz dobierze odpowiedni pakiet do Państwa potrzeb.

Telefon +48 800 804 204

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem oraz szczegółami dostępnych w naszej ofercie pakietów przechowywania komórek macierzystych z krwi pępowinowej oraz krwi łożyskowej.

Opłata podstawowa obejmuje pobranie, badanie i preparatykę, zdeponowanie komórek oraz koszt przechowywania depozytu w 1. roku!

Pacjentów Przychodni nOvum zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji na temat oferty specjalnej.

  • Data wpisu: 29 marca 2021

Krok 1
Wybierz swój pakiet

Pakiety podstawowe

Oferta dodatkowa

Krok 2
Podaj swoje dane

Wstecz

Podsumowanie

  • Opłata wstępna: 0
  • Opłata podstawowa 0
  • Opłata roczna 0
Ciąża mnoga

Całkowity koszt

0

Pierwszy rok

0

Kolejne lata