Promocja z okazji Dnia Matki – Twój Dzień! Twój Skarb!

Czas czytania: 5 minut

Wyjątkowa Mama, to właśnie Ty! Nosisz pod sercem swój Najdroższy Skarb i czekasz z niecierpliwością na Jego narodziny. Jesteś pełna nadziei, ale również obawy o zdrowie Twojego Dziecka. Większe bezpieczeństwo możesz zapewnić, decydując się na pobranie krwi pępowinowej podczas porodu. To jedyna szansa na zabezpieczenie drogocennych komórek macierzystych z krwi pępowinowej.

W obecnie przygotowanej dla Państwa promocji z okazji Dnia Matki, w okresie od 21.05 do 26.05 koszt zestawu do pobrania krwi pępowinowej w obniżonej kwocie 250 zł. Natomiast opłata podstawowa za dowolny pakiet krwi pępowinowej w cenie 1.400 zł, a dla wygody naszych Klientów dodatkowo zostaje ona rozłożona na 10 comiesięcznych i nieoprocentowanych rat. Opłata podstawowa obejmuje koszt przechowywania depozytu w 1 roku!

Porozmawiaj z konsultantem Banku Komórek Macierzystych nOvum nt. możliwości bankowania krwi pępowinowej. Konsultant wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz pomoże w wyborze pakietu.

Telefon: +48 800 804 204


Pacjentów Przychodni nOvum zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji na temat oferty specjalnej.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz szczegółami dostępnych w naszej ofercie pakietów przechowywania komórek macierzystych z krwi pępowinowej oraz krwi łożyskowej.

  • Data wpisu: 21 maja 2021

Krok 1
Wybierz swój pakiet

Pakiety podstawowe

Oferta dodatkowa

Krok 2
Podaj swoje dane

Wstecz

Podsumowanie

  • Opłata wstępna: 0
  • Opłata podstawowa 0
  • Opłata roczna 0
Ciąża mnoga

Całkowity koszt

0

Pierwszy rok

0

Kolejne lata