Promocja z okazji Dnia Ojca – Twój Dzień! Twój Skarb!

Czas czytania: 5 minut

Bycie Tatą to wyjątkowa i odpowiedzialna rola. Już teraz zastanawiasz się, jak ochronić i sprawić by Twoje jeszcze nienarodzone Dziecko było bezpieczne w przyszłości. Podejmijcie ważną decyzję o pobraniu krwi pępowinowej podczas zbliżającego się porodu. To jedyna szansa na zabezpieczenie drogocennych komórek macierzystych z krwi pępowinowej.

Z okazji Dnia Ojca dla wszystkich Przyszłych Rodziców zestaw pobraniowy oraz opłata podstawowa z wyjątkowym rabatem – 28%! Dodatkowo opłata podstawowa może zostać rozłożona na 10 comiesięcznych i nieoprocentowanych rat. Obejmuje ona już koszt przechowywania depozytu w 1 roku!

Promocja trwa od 21.06 do 30.06.


Zachęcamy przyszłych Ojców w okresie promocyjnym do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową w celu uzyskania dodatkowego rabatu! 🙂

Porozmawiaj z konsultantem Banku Komórek Macierzystych nOvum nt. możliwości bankowania krwi pępowinowej. Konsultant wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz pomoże w wyborze pakietu.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz szczegółami dostępnych w naszej ofercie pakietów przechowywania komórek macierzystych z krwi pępowinowej oraz krwi łożyskowej.

Pacjentów Przychodni nOvum zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji na temat oferty specjalnej.

  • Data wpisu: 21 czerwca 2021

Krok 1
Wybierz swój pakiet

Pakiety podstawowe

Oferta dodatkowa

Krok 2
Podaj swoje dane

Wstecz

Podsumowanie

  • Opłata wstępna: 0
  • Opłata podstawowa 0
  • Opłata roczna 0
Ciąża mnoga

Całkowity koszt

0

Pierwszy rok

0

Kolejne lata