Promocja Wakacyjna! Zabezpiecz zdrowie Twojego Dziecka!

Czas czytania: 5 minut

Drodzy Rodzice, od kilku miesięcy oczekujecie z niecierpliwością na narodziny Waszego Dziecka. Zapewne często zastanawiacie się, w jaki sposób możecie zabezpieczyć jego zdrowie w przyszłości. Poród to jedyny moment na pobranie krwi pępowinowej!

Wykorzystajcie tę jedyną szansę na zabezpieczenie drogocennych komórek macierzystych. Przygotowanie do porodu to najlepszy moment na podjęcie ważnej decyzji i pierwsza inwestycja w zdrowie na starcie Waszego Dziecka.

W przygotowanej dla Rodziców Promocji Wakacyjnej wszystkie opłaty początkowe, można opłacić w uproszczonym systemie „8 x 200 zł” w przypadku pakietu jednokasetowego lub    „9 x 200 zł” w przypadku pakietu dwukasetowego. Opłaty obejmują już koszt przechowywania depozytu w 1 roku!

Porozmawiaj z konsultantem Banku Komórek Macierzystych nOvum nt. możliwości bankowania krwi pępowinowej. Konsultant wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz pomoże w wyborze pakietu.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz szczegółami dostępnych w naszej ofercie pakietów przechowywania komórek macierzystych z krwi pępowinowej oraz krwi łożyskowej.

Pacjentów Przychodni nOvum zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji na temat oferty specjalnej.

Promocja obowiązuje od 12.07.2021 r. do 30.08.2021 r.

  • Data wpisu: 12 lipca 2021

Krok 1
Wybierz swój pakiet

Pakiety podstawowe

Oferta dodatkowa

Krok 2
Podaj swoje dane

Wstecz

Podsumowanie

  • Opłata wstępna: 0
  • Opłata podstawowa 0
  • Opłata roczna 0
Ciąża mnoga

Całkowity koszt

0

Pierwszy rok

0

Kolejne lata