Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą BKM nOvum!

Czas czytania: 5 minut

Rodzice trzymający dziecko na kanapie

Rodzice deponują krew pępowinową z myślą o przeszczepieniach onkologicznych (krwiotwórczych), regeneracyjnych lub jednych i drugich, aby zadbać o bezpieczną przyszłość dziecka lub mając na uwadze potencjalne i szersze wykorzystanie przez rodzeństwo lub całą rodzinę…

Potrzeby są tak różne, jak różne są rodziny, które podpisują z nami umowy i powierzają komórki macierzyste swojego dziecka naszemu Bankowi.

Z myślą o indywidualnych oczekiwaniach naszych klientów oraz mając na uwadze dalszy rozwój medycyny w zakresie wykorzystania krwi pępowinowej, przygotowaliśmy ofertę, z której każda rodzina może wybrać pakiet najbliższy jej oczekiwaniom pokładanym w obecnych i przyszłych  zastosowaniach komórek macierzystych.

Nasze pakiety Standard i Standard PLUS to oferty dla rodziców, którzy przede wszystkim traktują depozyt komórek macierzystych, jako zabezpieczenie na wypadek wystąpienia choroby onkologicznej.

Pakiety MULTI Regeneracja i MULTI Regeneracja PLUS pozwalają na szersze, rodzinne i wielokrotne wykorzystanie zdeponowanych komórek, zarówno w onkologii jak i medycynie regeneracyjnej. Podział depozytu na mniejsze porcje, które można dowolne łączyć, powoduje, że jest to bardzo przyszłościowa i elastyczna oferta.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem pakietów! W przypadku pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Klienta BKM nOvum telefon: 22 566 80 23

  • Data wpisu: 2 stycznia 2017

Krok 1
Wybierz swój pakiet

Pakiety podstawowe

Oferta dodatkowa

Krok 2
Podaj swoje dane

Wstecz

Podsumowanie

  • Opłata początkowa 0
  • Opłata roczna 0
Ciąża mnoga

Całkowity koszt

0

Pierwszy rok

0

Kolejne lata