Pakiet Regeneracja – wykorzystaj czterokrotnie komórki macierzyste.

Czas czytania: 5 minut

Grafika ilustrująca płuca

W związku z rozwojem medycyny regeneracyjnej, w której do poszczególnych terapii wystarcza niewielka ilość komórek, oferujemy unikalną możliwość przechowywania krwi pępowinowej w 4 niezależnych porcjach! Oznacza to, iż przechowywane w Banku Komórek Macierzystych NOVUM komórki macierzyste mogą zostać wykorzystane czterokrotnie.

Zamrożona krew pępowinowa oprócz komórek krwiotwórczych zawiera również komórki mezenchymalne. Znajdują się one min. w szpiku kostnym, tkance tłuszczowej, krwi pępowinowej oraz w Galarecie Whartona (substancja znajdująca się w sznurze pępowiny). Komórki te różnicują się w wyspecjalizowane komórki, które są elementami składowymi tkanek i organów. Stymulują  także czynniki wzrostu umożliwiając uszkodzonym komórkom ich regenerację.

Prowadzone są liczne badania mające na celu ocenę ich przydatności w leczeniu lub niwelowaniu skutków chorób tkanki chrzęstnej, kostnej oraz mięśniowej, w regeneracji mięśnia sercowego, wątroby i trzustki. Umożliwia to zastosowanie komórek macierzystych w wielu dziedzinach medycyny np. ortopedii, kardiologii czy neurologii.

Przechowywane komórki macierzyste mogą być zatem wykorzystywane zarówno w przeszczepach krwiotwórczych, jak i w miarę rozwoju medycyny, w regeneracji uszkodzonych tkanek lub organów.

Podział krwi na 4 porcje daje szanse na czterokrotne wykorzystanie komórek. W sytuacji potrzeby ich użycia w przeszczepie krwiotwórczym (wymagana większa ilość komórek) poszczególne porcje mogą być ze sobą łączone w zależności od potrzeby.

Dzięki przechowywaniu 4 porcji krwi w jednej kasecie, oferta Pakiet Regeneracja jest korzystna również pod względem finansowym (opłata podstawowa oraz roczna jest niższa w porównaniu z przechowywaniem krwi w dwóch kasetach)!

Więcej informacji uzyskacie Państwo u naszych konsultantów w biurze BKM NOVUM – zapraszamy do odwiedzenia nas lub kontaktu telefonicznego (22 566 80 23).

  • Data wpisu: 1 grudnia 2015

Krok 1
Wybierz swój pakiet

Pakiety podstawowe

Oferta dodatkowa

Krok 2
Podaj swoje dane

Wstecz

Podsumowanie

  • Opłata początkowa 0
  • Opłata roczna 0
Ciąża mnoga

Całkowity koszt

0

Pierwszy rok

0

Kolejne lata